O nás

Vítejte na stránkách služeb Dermic, které poskytuje společnost Primavera Andorrana s.r.o., která sídlí v Praze a zabývá se poskytováním vysoce profesionálních kosmetických služeb. Za pomoci nejmodernější technologie koncovým zákazníkům v rámci celé České a Slovenské republiky nabízíme kavitace, bělení zubů a celou řadu dalších oblíbených služeb.

Společnost je "virtuálním kosmetickým salonem", který v rámci jednoho měsíce ošetří nejvíce koncových zákazníků - za jeden měsíc provede pouze v ČR i více než 2 600 ošetření!

Po několika letech svého působení na trhu nyní společnost spolupracuje již s více než 700 profesionálním salony z České a Slovenské republiky. Nejčastěji prováděným ošetřením je fotodepilace následovaná kavitací, fotoomlazením a radiofrekvencí. Absolutní novinkou je MESOBUST a MESOPEELING SeboCare, následované ošetřeními MESOB.T.X a MESOPEELING Antiaging. Dalšími nabízenými ošetřeními jsou tělová a obličejová ošetření neinvazivní mezoterapií, která se začala těšit velké oblibě díky vynikajícím výsledkům. Doplňkovým ošetřením je kosmetické fotobělení zubů za pomoci speciální UV lampy.

Vozový park DERMIC Vozový park DERMIC Operátorky DERMIC Operátorky DERMIC Vozový park DERMIC Vozový park DERMIC

Primavera Andorrana  s.r.o. před několika lety uvedla na trh nabídku moderních kosmetických služeb  pomoci přístrojů, kdy s jedním přístrojem a jednou proškolenou kosmetičkou/operátorkou poskytovala v kosmetických salonech středních Čech služby fotodepilace a fotoomlazení. Pár měsíců nato se začala zvyšovat poptávka, a proto se postupně zvyšoval počet přístrojů, vozidel, zaměstnanců a pomalu se regionálně pokryla i celá Česká republika. Ve stejném okamžiku se služby začaly nabízet i na Slovensku, kde již od samého počátku slavily ohromný úspěch. V současné době má společnost v rámci obou zemí k dispozici 30 proškolených "mobilních" operátorek.

 Primavera Andorrana s.r.o.  je jednou z nejvýznamnějších firem zastupující od roku 1994 na českém a slovenském trhu řadu profesionálních kosmetických a kadeřnických značek a výrobků pro manikérky a pedikérky. Výhodou tohoto uskupení je možnost využívat dlouholetých zkušeností a znalostí Primavera Andorrana s.r.o. z profesionálního sektoru.

Základem firemního úspěchu je nejenom vysoce účinné ošetření, ale zejména profesionální péče, kvalitní a kompletní servis, odborně proškolený personál a v neposlední řadě také možnost poradenství se spolupracující dermatoložkou.

Výsledky mluví za vše - tisíce spokojených zákazníků, kterým se splnil jejich sen.

{include_content_item 22}
 
{include_content_item 8}
{include_content_item 20}