Zpevnění prsou MESOBUST

Pevnější poprsí bez plastické chirurgie

Ošetření MesoBust na zpevnění prsou je určeno pro klientky, které si přejí mít pevnější poprsí, ale nechtějí se uchylovat k drastickým metodám plastické chirurgie. Jedná se o neinvazivní bezbolestné ošetření prováděné metodou neinvazivní mezoterapie. Ošetření je nebolestivé, neinvazivní, bez narušení vnější vrstvy pokožky a ihned po ošetření se můžete vrátit do běžného života. Výsledkem je hydratace, zpevnění a vypnutí reliéfu pokožky prsou.

Průběh ošetření

Vpravování aktivních látek do pokožky probíhá pomocí roll-onu zapojeného do specifického přístroje na neinvazivní mezoterapii působícího na principu fotoelektroporace. Ošetření trvá cca 50-60 minut, přičemž nejdřív je pokožka očištěna a tonizována, následně probíhá samotné ošetření – vpravování aktivních látek do pokožky, na závěr je aplikován zpevňující krém. Vpravované aktivní látky, díky nimž dochází ke zpevnění a vypnutí kožní tkáně: hydrolizovaný elastin, hydrolizovaný protein z vlčího bobu, triticum vulgare (výtažek z pšenice), ulva lactuca extract (výtažek z mořské řasy), rozpustný kolagen.

Zpevnění prsou MESOBUST

Frekvence a počet ošetření

Podle stavu pokožky doporučujeme ošetření absolvovat každé 1-2 týdny. Výsledky začínají být znatelně viditelné po min. 6-9 ošetřeních. Pro udržení pevného poprsí doporučujeme pravidelně provádět cviky na zpevnění prsou, dbát na správné držení těla a aplikovat zpevňující krémy.

Výsledky ošetření

Výsledkem ošetření je hebké a zpevněné poprsí, které Vám dodá mladistvý vzhled a sebevědomí.

Kontraindikace

Osoby s kardiostimulátorem, těhotné a kojící ženy, epilepsie, osoby užívající léky s fotosenzibilizačním účinkem.

{include_content_item 22}
 
{include_content_item 8}
{include_content_item 20}